Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Депутати Тростянецької районної ради сьомого скликання

1. Баламут Віктор Юхимович - об'єднання "Самопоміч"

2. Бузинська Тетяна Іванівна  - Радикальна партія Олега Ляшка

3. Бура Антоніна Павлівна - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

4. Вдовиченко Людмила Андріївна - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

5. Герелиця Анастасія Петрівна - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

6. Гора Наталія Дмитрівна - об'єднання "Самопоміч"

7. Дереш Ігор Євгенович - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

8. Дубина Микола Миколайович - об'єднання "Самопоміч"

9. Задверняк Анатолій Федорович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10. Задверняк Олександр Вікторович  - Аграрна партія України

11. Канюка Олександр Іванович - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

12. Катренко Лариса Олександрівна - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

13. Ликов Анатолій Миколайович  - Аграрна партія України

14. Лобань Леонід Іванович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

15. Мельниченко Віктор Миколайович - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

16. Науменко Таїсія Іванівна - об'єднання "Самопоміч"

17. Пересунько Володимир Андрійович - Радикальна партія Олега Ляшка

18. Повидало Іван Іванович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

19. Поник Людмила Володимирівна  - Аграрна партія України

20. Рибак Фросина Іванівна - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

21. Ровишин Сергій Онофатович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

22. Ружейчик Сергій Володимирович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

23. Савченко Анатолій Костянтинович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

24. Сєрих Юлія Миколаївна  - Аграрна партія України

25. Скапровська Людмила Василівна - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

26. Солодкий Юрій Федорович  - Аграрна партія України

27. Солодкий Олександр Федорович  - Аграрна партія України

28. Тарасенко Віктор Семенович - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

29. Тарасюк Андрій Васильович - Політична партія "Блок Петра Порошенка-Солідарність"

30. Темрієнко Валерій Олександрович  - Аграрна партія України

31. Ткач Володимир Іванович  - Аграрна партія України

32. Тучик Андрій Васильович  - Аграрна партія України

33. Шимко Андрій Миколайович - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

34. Шимко Наталія Іванівна - Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"