Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Постійні комісії Тростянецької районної ради

Постійна комісія районної ради
з питань регламенту, депутатської діяльності та етики,
взаємодії з органами місцевого самоврядування,
громадськими організаціями та політичними партіями,
зміцнення законності, правопорядку, запобігання корупції.

Голова комісії - Бура Антоніна Павлівна - РО політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:

  1. Тарасюк Андрій Васильович – РО політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  2. Солодкий Олександр Федорович – РО Аграрна партія України.
  3. Задверняк Анатолій Федорович - РО ВО «Батьківщина».
  4. Тучик Андрій Васильович - РО Аграрна партія України.
  5. Шимко Наталія Іванівна - РО ВО «Батьківщина».


Постійна комісія районної ради
з питань планування бюджету.

Голова комісії – Бузинська Тетяна Іванівна – РО «Радикальної партії Олега Ляшка».

Члени комісії:

  1. Лобань Леонід Іванович - РО ВО «Батьківщина».
  2. Дереш Ігор Євгенович  - РО Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  3. Солодкий Юрій Федорович - РО Аграрна партія України.
  4. Ткач Володимир Іванович – РО Аграрна партія України.
  5. Тарасенко Віктор Семенович – РО Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  6. Шимко Андрій Миколайович  – РО ВО «Батьківщина».


Постійна комісія районної ради
з питань регулювання комунальної власності,
роботи промисловості, будівництва,транспорту,
енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення.

Голова комісії – Савченко Анатолій Костянтинович – РО ВО «Батьківщина».

Члени комісії:

  1. Баламут Віктор Юхимович - РО політична партія «Об’єднання «Самопоміч».
  2. Вдовиченко Людмила Андріївна - РО Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  3. Дубина Микола Миколайович - РО політична партія «Об’єднання «Самопоміч».
  4. Пересунько Володимир Андрійович - РО «Радикальної партії Олега Ляшка».
  5. Задверняк Олександр Вікторович – РО Аграрна партія України.
  6. Ружейчик Сергій Володимирович – РО ВО «Батьківщина».


Постійна комісія районної ради
з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин,
охорони довкілля та благоустрою населених пунктів.

Голова комісії – Поник Людмила Володимирівна  – РО Аграрна партія України

Члени комісії:

  1. Темрієнко Валерій Олександрович – РО Аграрна партія України
  2. Канюка Олександр Іванович – РО «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  3. Герелиця Анастасія Петрівна  - РО ВО «Батьківщина».
  4. Мельниченко Віктор Миколайович - Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  5. Ровишин Сергій Онофатович – РО ВО «Батьківщина».

 

 Постійна комісія районної ради
з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту,
соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору,
роботи з молоддю та ветеранами.
 

Голова комісії - Гора Наталія Дмитрівна - РО політична партія «Об’єднання «Самопоміч».

Члени комісії:

  1. Рибак Фросина Іванівна  - РО ВО «Батьківщина».
  2. Сєрих Юлія Миколаївна – РО Аграрна партія України.
  3. Катренко Лариса Олександрівна -  РО ВО «Батьківщина».
  4. Науменко Таїсія Іванівна – РО  « Об’єднання «Самопоміч».
  5. Ликов Анатолій Миколайович – РО Аграрна партія України.