Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Територіальні громади району

СПИСОК  ГОЛІВ  ТА  СЕКРЕТАРІВ  МІСЦЕВИХ  РАД  ТРОСТЯНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ

 

Назва ради

ПІБ голови

Дата народ.

ПІБ секретаря

Дата народ.

Телефони голови

Телефони секретаря

К-сть депу

татів

 

Поштова адреса

робочий

мобільний

робочий

мобільний

1

Будянська

Комаров 

Олександр Евгенович

27.10.1972

Кобилянська

Ольга  Михайлівна

26.09.1957

2-89-95

097-218-24-13

28-7-42

28-7-10

097-256-87-67

14

budi04331024rada@meta.ua

2

Верхівська

Пилипенко Микола Миколайович

13.03.1969

Герелиця Валентина Андріївна

02.04.1960

28-5-91

096-266-97-01

28-5-85

097-841-31-97

14

verhivka rada@ukr.net

3

Глибочанська

Горбань 

Валентина Григорівна

02.02.1957

Левицька

 Лілія Степанівна

13.11.1960

27-4-41

096-576-23-47

27-4-42

068-014-61-29

11

Glubochok-sr@ukr.net

4

Гордіївська

Штефенюк Володимир Федорович

03.10.1969

Марчук 

Людмила Михайлівна

20.01.1962

26-1-42

067-301-74-71

26-1-49

096-455-33-79

14

gord-rada@ukr.net

5

Демидівська

Марущак 

Любов Василівна

27.05.1962

Вербецька 

Олена Василівна

03.01.1967

27-9-24

097-618-15-54

27-9-24

096 545-47-41

12

demidovsrada@ukr/net

6

Ілляшівська

Василенко 

Людмила Дмитрівна

14.07.1969

Кулачок 

Олена Василівна

02.07.1960

26-4-42

097-489-60-18

26-4-72

068-727-92-96

12

vasilenko-lyudmila@bk.ru

7

Капустянська

Дубок Юлія Степанівна

21.11.1956

Білик 

Світлана Василівна

24.05.1973

24-1-31

096-828-45-50

24-1-24

097-082-80-36

14

Kapustyanska.silska@yandex.ua

8

Летківська

Драпак Лариса Іванівна

15.07.1964

Твердола

Тетяна Валеріївна

06.10.1987

25-4-31

096-454-99-50

25-4-31

068-023-45-04

14

Letkovkarada@mail.ru

9

Новоободівська

Мороз 

Ніна Пилипівна

17.04.1956

Ткач 

Руслан Миколайович

25.07.1984

5-13-03

096-543-93-60

5-14-82

096-855-78-28

14

novaobodivka@mail.ru

10

Ободівська

Ременюк Констянтин Васильович

04.08.1963

Пентюк 

Олексій Валентинович

17.12.1981

5-12-42

098-560-28-69

5-11-15

097-473-36-04

14

Obodovkaselskarada@gmail.com

11

 

Олександрівська

 

Ясенчук 

Тетяна Володимирівна

15.12.1967

Козік Т

амара Василівна

23.01.1962

27-6-42

097-405-17-61

27-6-31

098-938-08-98

14

olexrada@meta.ua

12

Оляницька

 

Олійник Володимир Васильович

01.05.1968

Рознюк Любов Іванівна

10.12.1967

29-4-31

097-898-91-34

29-4-31

097-108-57-79

12

village-sovet@list.ru

13

 

Савинецька

 

Марущак Василь Васильович

21.12.1977

 

Тимінська

Наталія Володимирів

07.12.1965

 

26-9-31

098-383-90-17

26-9-31

067-152-06-98

14

savinrada@rambler.ru

14

 

Торканівська

 

Каук 

Тамара Іванівна

25.09.1968

 

Чілей 

Антоніна Анатолівна

06.09.1995

28-2-42

068-727-55-83

 

28-2-31

098-902-49-07

12

 

torkanovka1718@ukr.net

15

 

Тростянецька

 

Червонецька 

Людмила Іванівна

14.02.1964

 

Вдовиченко 

Наталія Порфирівна

05.05.1959

2-24-85

067-492-97-94

2-25-77

097-133-45-48

25

tsrada@ukr.net

16

 

Тростянчицька

 

Будянський Петро Андрійович

12.07.1973

Волошина 

Валентина Петрівна           

05.02.1962

29-3-43

068-414-27-02

29-1-19

098-789-64-23

14

budianskij@ukr.net

17

 

Цибулівська

 

Гайдей Олександр Васильович

18.02.1968

Усатюк Любов Володимирівна

18.05.1966

 

27-1-44

068-513-50-75

27-1-31

097-133-45-27

14

galina.rabecz@mail.ru

18

Четвертинівська

Макух Олександр Іванович

02.06.1967

Цимбал Людмила Степанівна 

05.04.1973

26-6-42

097-132-50-72

26-6-31

068-057-95-72

14

chetvertunivka@gmail.com