Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної  установи «Тростянецкий центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Тростянецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної  установи «Тростянецкий центр професійного розвитку педагогічних працівників»

1. Консультант з дошкільної освіти – 1 шт.од. 

2. Консультант з початкової освіти – супервізор – наставник – 1 шт.од.

3. Консультант з середньої освіти (предмети суспільно-гуманітарного циклу) – 1 шт.од.

4. Консультант з середньої освіти (предмети природничого циклу) – 1 шт.од.

5. Консультант-психолог – 1 шт.од.

 (місцезнаходження: вул. Соборна, 103 - а, смт. Тростянець, Вінницька область, 24300).

Вимоги до претендента: громадянство України, вільне володіння українською мовою,  вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста) , стаж педагогічної та /або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років , досвід впровадження інновацій , педагогічних новацій і технологій у системі освіти , у тому числі інформаційно-комунікаційних , організаційні здібності.

 Конкурсний відбір  здійснюватиметься  за результатами :

- перевірки знання законодавства у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів;

- публічної та відкритої презентації державною мовою кандидатом пріоритетних напрямів та основних завдань роботи на посаді , а також надання відповідей  на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Умови оплати праці: педагогічного працівника  комунальної установи «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників» визначено штатним розписом установи.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографію та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково – педагогічної ) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної  комісії.

     Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі,   може надати інші документи, що підтверджують її професійні та /або моральні якості.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами :

- перевірки знання законодавства у сфері освіти , зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів шляхом письмового тестування;

- публічної та відкритої презентації державною мовою кандидатом пріоритетних напрямів та основних завдань роботи на посаді, а також надання відповідей  на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Документи приймаються протягом 20 календарних  днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Соборна, 37,  смт. Тростянець Вінницька область 24300, Тростянецька районна рада.

Дата проведення конкурсу: 22 жовтня  2020 року о 10.00 год.

Місце проведення: вул. Соборна, 37 (сесійна зала), смт. Тростянець Вінницька область, 24300, Тростянецька районна рада.

Довідки за телефоном: (04343) 2-22-60. Email: trosradavinn@ukr.net« повернутися до списку оголошень