Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

 Розпочала роботу  комісія по проведенню огляду  стану готовності навчальних комунальних закладів освіти району до роботи в 2018 -2019 навчальному році.

Переглядів: 377

       Розпочала роботу  комісія по проведенню огляду  стану готовності навчальних комунальних закладів освіти району до роботи в 2018 -2019 навчальному році. У складі комісії  працюють спеціалісти  районної державної адміністрації, районної ради, Тростянецького районного управління  Головного управління  Держпродспоживслужби у Вінницькій області та районного сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
Протягом тижня комісія побуває у кожному закладі шкільної та дошкільної освіти. В ході роботи  оглядаються  прибудинкові території  установ, опалювальні пункти, класи у школах, кімнати відпочинку у садочках, медпункти, їдальні. Члени комісії надають  рекомендації у питаннях поліпшення матеріально -  технічної бази закладів освіти, створення безпечних умов праці і протипожежної безпеки, дотримання безпечних умов харчування учнів та дітей у садочках, якості питної води, облаштування спортивних залів і майданчиків.
      Особливо увага  керівників звертається на питання забезпечення навчання першокласників в умовах проведення реформи та інклюзивного навчання школярів, які його потребують.

 « повернутися до списку новин