Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розширює перелік послуг для літніх людей за місцем проживання.

Переглядів: 252

          Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створена для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання Державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.

В центрі соціальної активності для літніх людей при територіальному центрі постійно проводяться  різноманітні  гуртки,  на які з великим задоволенням приходять пенсіонери.

На заняттях своїм вмінням діляться як члени гуртків, так і волонтери з району. Нещодавно  було проведено два гуртки, які відвідали літні жителі Тростянця. Навчання вмінню кроїти деталі одягу провела  пенсіонерка  Красько Н.М, а  оздоровчо - фізкурне заняття – волонтер, вчитель фізичної культури ЗОШ № 1 селища Тростянця Гонта Н.А. 

Для багатьох літніх людей участь у роботі гуртків є можливістю не тільки чомусь навчитись, а й поспілкуватись, поділитись радощами та проблемами, адже підтримка для такої категорії людей дуже потрібна.« повернутися до списку новин