Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

18 грудня 2018 року відбулась чергова 27 сесія районної ради 7 скликання

Переглядів: 267

 

    18  грудня під головуванням  голови районної ради Людмили Скапровської  відбулося чергове пленарне засідання 27- ї сесії Тростянецької  районної ради сьомого скликання.  Цьому передувала  велика підготовча робота,  засідання президії та засідань профільних постійних депутатських комісій, на яких  розглядались проекти рішень.

         У роботі сесії взяв  участь депутат обласної Ради, голова  постійної комісії з питань бюджету  Геннадій Мазур.

         З метою  забезпечення ефективного функціонування  народно -  господарського комплексу району   у 2019 році  на сесії прийнято Програму соціального та економічного розвитку. Зокрема затверджено  перелік об’єктів щодо здійснення робіт з будівництва, реконструкції, капітального ремонту. У наступному році розпочинається робота по будівництву великих об’єктів виробничого призначення, які у значній мірі підсилять економіку району, а це: бригада №43  по вирощуванню курчат - бройлерів ТОВ  «Вінницька птахофабрика» у с. Оляниця, круп’яний завод з переробки кукурудзи компанією Дакса Бунге Україна у селищі Демківське, новітній доїльний зал  ГФ ПРАТ Зернопродукт , завершення проекту «Будівництво сонячної електростанції ТОВ «Альтен – Інвест». Разом з цим, затверджено  об’єкти невиробничого призначення,  на яких планується здійснити значні капіталовкладення, а це заклади охорони здоров’я, освіти, культури.

         Іншим важливим для району   питанням  стало затвердження бюджету на 2019 рік. Начальник фінансового управління  Лариса Сандуляк  детально  поінформувала про заплановані доходи районного бюджету та видаткову  його частину.  У наступному році зменшаться  на чверть власні доходи районного бюджету, відповідно  які надходитимуть  до бюджету Тростянецької ОТГ  на утримання об’єктів, що передані до її комунальної власності. Затверджені показники забезпечать обов’язкові  видатки  районного бюджету.
    З  метою розв’язання  найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд  районних програм та внесено зміни до деяких нині  діючих.
    Обговорено ряд майнових питань, зокрема, про передачу майна  до    КНП  «Тростянецька центральна районна лікарня», погоджено  передачу майна до комунальної власності Тростянецької ОТГ, про здачу приміщень в оренду. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.  

Також депутатами схвалено план роботи районної ради на наступний рік.
У  результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх 22-ти питань порядку денного.

 « повернутися до списку новин