Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

НАРАДА З ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ПІДПРИЄМСТВ ТА УСТАНОВ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2017-2018 роки

Переглядів: 490

 26 липня 2017р. голова районної ради Людмила Скапровська  взяла участь у нараді з питань    підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

      З доповіддю по зазначеному питанню виступив завідувач сектору житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Оліянчук М.В. У своїй  доповіді він зазначив, що в районі проводиться робота по підготовці та успішному проходженню осінньо – зимового періоду. Станом на 26.07.2017р. із 23 загальноосвітніх шкіл району готові до опалювального сезону 21 ( Козинецька та Савинецька СЗШ – не готові, проводиться процедура закупівлі котлів). Із 29 лікувальних установ готові до опального сезону 27  ( у Ободівській ЛА та   Олександрівському  ФАПІ – проводиться заміна котлів) .Із 4 закладів культури готові до опалювального сезону 4, із 24 дошкільних навчальних заклади готові до опалювального періоду 23 (у Верхівському  ДНЗ необхідно замінити  котел та  тепломережу).

      У Цибулівській СЗШ І – ІІІ ст.  виготовлено проектно-кошторисну документацію, проводиться робота по отриманню експертного висновку  і будуть проводитись роботи по  винесенню  котельні з підвального приміщення.

          На  засіданні  було обговорено  питання  технічного стану автомобільних доріг району. Всього на ремонт автомобільних доріг загального користування  в поточному році використано 2441т. асфальтобетону та асфальтобетонної суміші , (в т.ч. за рахунок коштів Служби автомобільних доріг у Вінницькій обл. - 377 т. (15,4%) , решта 2064т. за рахунок спонсорської допомоги суб’єктів підприємницької діяльності та місцевого бюджету (в т.ч.   «ТОВ «Вінницька птахофабрика» - 851 т., СТОВ «Колос»-162,3т., ПСГП «Савинецьке -140т. , ДПДГ «Олександрівське» - 69,5т.).  Площа ліквідації ямковості по автомобільних дорогах загального користування  становить 19,1 тис. м. кв. Загальний обсяг виконаних робіт становить близько 4,8 млн. грн.

       Одним із найважливіших питань під час проходження осінньо – зимового періоду  є забезпечення надійним водопостачанням та водовідведенням. У поточному році в районі проводиться величезна робота по будівництву водогонів.  Всього  заплановано побудувати близько 35 км. водогону в т.ч. по с. Олександрівка 8,7 км. по с. Буди 13,5 км та по с. Оляниця 15км.

По результатах проведення наради прийнято відповідне протокольне доручення.« повернутися до списку новин