Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Свято безмежної вдячності за мир

Переглядів: 730

11 жовтня  у Глибочанській школі було по - осінньому тепло ,затишно і гостинно. Цього дня поповнились ряди Українського Реєстрового козацтва,а саме  Дитячого козацького об’єднання  «Глибосіч».

На урочистостях з нагоди дня вшанування козаків були присутні почесні гості школи: голова районної ради Скапровська Л.В.,полковник УРК у Тростянецькому районі Прус М.В.,сільський голова Горбань В.Г.,вдова   загиблого учасника АТО,випускника школи  Черепаха Валентина.

Свято «Козацькому роду нема переводу» - це жива традиція школи. До недавнього часу  свято Пресвятої Богородиці  було просто святом вшанування козаків. А коли в Україні  перестали всі спокійно спати на клич Батьківщини стали всі сильні духом українці. Кожна дитина,кожна родина вдячна воїнам,які захищають спокій України,бережуть мирне небо над головою. Але на жаль ,найвища ціна миру – це життя. День жовтня став Днем Захисника України. Це свято  було б тільки радісним,святом гідності і патріотизму,а коли Мати – Україна втрачає цвіт нації,то воно стає і гірким.

Віддав своє життя за мир і спокій в Україні Олександр Іванович Черепаха,наш земляк,випускник Глибочанської школи. Пам'ять  про Героя буде вічно живою у серцях юних козачат і лель,соколів і дан, джур і берегинь,адже діти отримали настанови та побажання від тих людей,яким не байдужа доля молодої нації.

З трепетом вручали грамоти,посвідчення,пов’язували галстуки,пояси – обереги,стрічки-берегиніЛюдмилаСкапровська,ВалентинаГорбань,Валентина Черепаха,а закріпив чинність документів Микола Прус.

У побажаннях  звучали слова мирного неба,затишку,спокою,кращої долі.« повернутися до списку новин