Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

В рамках підготовки до Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова районної ради Людмила Скапровська відвідала медичні заклади району в територіальних громадах сіл Верхівка, Козинці, Новоободівка та Ободівка

Переглядів: 454

        В рамках підготовки до Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  голова районної ради Людмила Скапровська  відвідала медичні заклади району   в територіальних громадах  сіл Верхівка, Козинці, Новоободівка та Ободівка .  Адже з сьогоднішнього дня    у рамках реформування охорони здоров’я розпочинається всеукраїнська  кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному необхідно обрати сімейного лікаря чи лікаря-терапевта та лікаря-педіатра і підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

  У ході зустрічі було вивчено стан закладів, їх проблеми,матеріально – технічне забезпечення. Основними проблеми залишаються  недостатнє забезпечення обладнанням  і витратними матеріалами. Пропозиції та зауваження  будуть  враховуватись  у подальшій  роботі по реформуванню  первинної допомоги  у районі. Дане питання є актуальним  для кожної  місцевої громади,адже  фактично у змінах задіяні ми всі.   У  цьому році необхідно закласти міцний фундамент для змін , якісно запустити нову первинну допомогу та показати результат. Чіткий перелік послуг первинної допомоги прописаний в наказі МОЗ № 504 «Про порядок надання ПМД». Всі вони безоплатні. Ніхто не може вимагати платити за первинну допомогу. Всі офіційні декларації заповнюються в електронному вигляді уповноваженим працівником закладу і лише після цього роздруковуються для підпису пацієнтом.

« повернутися до списку новин