Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Навчання землевпорядників

Переглядів: 532

4 вересня в районному Будинку культури  відбулись семінарські заняття  для землевпорядників сільських,селищних рад  Бершадського, Гайсинського, Теплицького, Крижопільського, Піщанського, Чечельницького і Тростянецького району. Організатором семінару виступив Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

У даному заході взяли участь  заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська,заступник директора по методичній роботі – начальник відділу Центру Сергій Войтенко. Лекторами виступили заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру Сергій Пацалюк та незалежний експерт з е-урядування Оксана Гречко.

         Ігор Хміль  у своєму виступі наголосив,що аграріїв  найбільше цікавлять питання  захисту  землі від захоплення рейдерами. У Вінницькій області створено  антирейдерський штаб, головна  функція якого  - убезпечити  аграрні підприємства  від незаконного захоплення з боку тих людей,які жодного відношення до землі не мають,але прагнуть відкусити  шматок  «земельного» пирога,використовуючи при цьому  різні протизаконні схеми.

     Про вирішення земельних спорів, особливості оренди землі, надання не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання не витребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною проінформував заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області  Сергій Рябцун. Сергій Пацалюк - начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру  розповів про повноваження Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг та про роботу з реєстрами. Також присутніх землевпорядників ознайомили із особливостями електронного врядування.« повернутися до списку новин