Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Звернення адміністрації КНП «Тростянецький РЦ ПМСД»

Переглядів: 589

   Із збільшенням виявлення осіб з підтвердженими методом ПЛР випадку  COVID-19 збільшується кількість контактних осіб. Проведення протиепідемічних заходів, визначення меж вогнища, в т.ч контактних осіб,  проведення діагностичних , лабораторних та інструментальних досліджень здійснюється сімейними лікарями.

   Спостерігають контактних осіб протягом 14 днів від останнього незахищеного контакту,  через побутові візити чи онлайн або телефоном,  і на 14 день проводиться обстеження методом ПЛР по місцю перебування пацієнта  або його самоізоляції . З цією метою в Центрі створено мобільну бригаду. Тому «бігти» до сімейного лікаря в перші години після контакту, заражаючи по дорозі всіх,  не потрібно. Краще в телефонному режимі повідомити свого сімейного лікаря про контакт, вказати адресу перебування і залишатися вдома. У разі необхідності сімейним лікарем буде виданий листок непрацездатності як контактній особі на 14 днів.

   Крім того, багато питань сьогодні можна вирішити з сімейним лікарем в телефонному режимі, а саме – отримати консультацію, виписати електронний рецепт, електронне направлення та інш. Необгрунтовані візити сприяють скупченню, утворення черг, виникнення незадоволення та скарг.

   Медичні працівники відносяться також  до групи ризику захворювання на коронавірус. Станом на 25.07.2020 року захворіло 2 сімейних лікаря, один з яких госпіталізований, зав.ФАПом(фельдшер) та медичний статистик. На амбулаторному лікуванню знаходиться 33 хворих з підтвердженим захворюванням на коронавірус. Щоденно здійснюється амбулаторний прийом біля 200 осіб, біля 100 консультацій по телефону і .т.д. Сімейні лікарі працюють з перенавантаженням, більша частина з яких пенсійного віку.

   Тому, бережім один одного та з розумінням відносимся до ситуації, що склалася.

   Ніхто не залишиться без уваги, всім буде надана медична допомога.

   Здоров’я всім, благополуччя та спокою.« повернутися до списку новин