Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась сесія районної ради

Переглядів: 170

  28 вересня цього року відбулась чергова 44 сесія районної ради 7 скликання. Проектом порядку денного на її обговорення виносилось 14 питань, але депутати прийняли рішення зняти із розгляду питання «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Тростянецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Тростянецькою районною радою на 2020 рік».

      Депутати заслухали звіт про результати діяльності створеної два роки тому комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області. За цей період установа довела необхідність функціонування такої структури, надаючи якісні послуги дітям з обмеженими можливостями чи певними вадами розвитку.

     Прийнято рішення про реорганізацію комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» у комунальну установу «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників» на вимогу Закону України «Про повну загальну середню освіту», яким затверджено установчі документи установи, структуру та штатну чисельність, порядок проведення конкурсного відбору працівників.

     Депутати прийняли рішення про призначення на посаду директора КНП «Тростянецька ЦРЛ» Гіленка Анатолія Вікторовича, який переміг у конкурсному відборі, та затвердили із ним контракт на 4 роки.

       Серед блоку питань щодо районної комунальної власності затверджено ряд рішень про прийняття, передачу, списання комунального майна.

      Відповідним рішенням сесії внесено зміни до районного бюджету, згідно якого спрямовано додаткові кошти на первинну медичну допомогу населенню, зокрема на забезпечення безкоштовного відпуску лікарських засобів для лікування хворих пільгової категорії, на придбання засобів індивідуального захисту для медпрацівників, оплату послуг для проведення тестування методом ІФА з метою виявлення коронавірусної інфекції, на придбання медичного лабораторного обладнання, на співфінансування реконструкції будівлі Ободівської лікарської амбулаторії, на добудову спортивного майданчика у с.Ободівка.

     Також перерозподілено планові призначення по галузі  освіти району, а саме спрямовано значну суму коштів на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти та інші видатки.« повернутися до списку новин