Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Обласні відзнаки журналістам

Переглядів: 652

День журналіста встановлено в 1994 році Указом Президента України  Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. Датою святкування визначено 6 червня – день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

У  приміщенні обласної Ради відбулись урочистості, приурочені до Дня журналіста. Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали журналістів області з професійним святом.

 – Для мене велика честь від імені депутатського корпусу обласної Ради привітати медійників з професійним святом - Днем журналіста, – зазначив у своєму вітальному слові голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Дякую вам за вашу виваженість, об’єктивність, особливий погляд на сьогодення, відповідальність та професіоналізм.

З нагоди Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження Почесними грамотами ОДА та обласної Ради і грошовими нагородами були відзначені редактори ЗМІ обласного значення .

Крім того, нагороди отримали редактори та заступники редакторів районних і міських друкованих засобів масової інформації, телебачення та радіомовлення, серед яких і наш земляк редактор районної газети «Тростянецькі вісті»,  волонтер – Анатолій Савченко.

Також з нагоди відзначення Дня журналістів був відзначений Почесною Грамотою за волонтерство та сприяння у виданні книг журналістам Національної спілки журналістів України депутат обласної Ради Геннадій Мазур.  

« повернутися до списку новин