Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Покращення матеріальної бази КНП « Тростянецька ЦРЛ» - головне завдання районної влади.

Переглядів: 268

 

Комунальне підприємство «Тростянецька ЦРЛ» активно включилось у процес підготовки амбулаторно-поліклінічного відділення до роботи в умовах реформування вторинної ланки охорони здоров’я. Завдання, яке стоїть перед підприємством, - підготувати матеріальну базу та лікарів, що мають необхідні ліцензії на здійснення медичної практики. З цією метою медики, що працюють у закладі, проходять необхідні курси, покращують свій професійний рівень.

      Так як засновником КНП «Тростянецька ЦРЛ» є районна рада, то саме органи влади є головною ланкою у вирішенні питання покращення матеріального рівня підприємства. Тому на сесії районної ради, яка відбулась 21 березня, затверджено відповідні заходи. Зокрема виділено із районного бюджету кошти у сумі 1,6 млн. грн. на придбання для амбулаторно-поліклінічного відділення комп’ютерного устаткування на кожне лікарське робоче місце (22 комплекти) та програмне забезпечення, а також на закупівлю необхідного медичного обладнання відповідно до табеля оснащення.

       Адміністрація підприємства визначилась із переліком устаткування, яке буде першочергово придбано для лікарні. Проведені заходи нададуть можливість претендувати на заключення угоди із НСЗУ та відповідного фінансування вже з липня поточного року.« повернутися до списку новин