Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

6 грудня, в приміщенні обласної Ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Переглядів: 258

      Депутатів обласної Ради, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Анатолій Дмитрович підкреслив, що у цивілізованих країнах саме до органів місцевого самоврядування є найбільша довіра, тому наступні вибори до місцевих рад мають проходити на новому законодавчому рівні. Але саме сьогодні, на мій погляд, всі процеси, які відбуваються у громадах, ведуть до перетворень. Коли у широкому обговоренні, інколи у гострій дискусії і суперечках, вирішуються найважливіші питання для життя громадян. Я переконаний, що кожний із вас відчуває свою відповідальність на своєму робочому місці й готовий до перемін.

Вітаючи присутніх, Валерій Коровій зазначив, що ми живемо у непростий для України час, у час випробовувань і можливостей. Коли завдяки реформі децентралізації збільшуються не лише повноваження, а й відповідальність представників органів місцевого самоврядування перед своїм виборцем. Голова облдержадміністрації побажав успіхів у розбудові Вінниччини, витримки та єдності.

З нагоди Дня місцевого самоврядування та за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради депутатів місцевих рад, керівників, працівників органів місцевого самоврядування, закладів, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – понад 100 посадовців Вінниччини. Серед нагороджених  наші земляки Шимко Наталія Іванівна – депутат районної ради,  начальник відділу спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради  і Гора Наталія Дмитрівна –  депутат районної ради, голова постійної комісії  районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

 « повернутися до списку новин