Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Вінниччини

Переглядів: 250

          Голова районної ради Людмила Скапровська  взяла участь у засіданні  Ради регіонального розвитку Вінниччини на якому визначено стратегічний напрям розвитку  економіки області та підбито підсумки господарювання в усіх галузях  за останні роки.

       Голова обласної державної адміністрації  Валерій Коровій зазначив, що  реформа децентралізації показала, наскільки динамічно можуть розвиватися регіони, райони, містечка, територіальні громади, села.  Ми крок за кроком підійшли до елементів стратегічного планування і впроваджуємо їх у життя області. Головна ідея сьогоднішньої зустрічі – визначення стратегічного напряму розвитку економіки області в сегменті соціально – економічного поступу всієї країни та опанування Плану Перспективного розвитку регіону на найближчі три роки.

       Наразі реформа децентралізації – це єдина реформа сучасної України, яка підтримана усіма гілками влади та політичною елітою держави, – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.  Цією реформою передбачається не лише передача грошей, як більшість так думає, це прийняття влади та адміністративних повноважень, а також чіткий розподіл відповідальності між центральною і місцевою владою. В ході реформи ми бачимо швидкі зміни в кожній об’єднаній територіальній громаді та створення комфортного й безпечного середовища для жителів.

      Доля місцевих бюджетів цього року складає 52% від усіх коштів держави, що націлені на розвиток та на якісні зміни об’єднаних територій. У Вінницькій області на сьогодні добровільно створено 44 ОТГ. 37 – чинних, в 5 незабаром відбудуться місцеві вибори. Об’єднані територіальні громади Вінниччини охоплюють 44% населення і майже 20% від загальної площі області.

      Про ключову реформу України, реформу децентралізації та про кращі практики її впровадження в ході засідання ділилися Вінницький міський голова Сергій Моргунов та селищні й сільські голови об’єднаних територіальних громад області.
 « повернутися до списку новин