Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Проведено засідання районних методичних об’єднань вчителів

Переглядів: 120

Традиційно із року в рік у канікулярний період  спеціалісти комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»  проводять ряд  засідань районних методичних об’єднань вчителів  базових предметів у так званій  Методичній студії, де обговорюються  актуальні освітянські питання і відбувається  творчий обмін педагогічним досвідом.

       9 січня Методична студія  зібрала великий загал  педагогів для того, щоб проаналізувати  результати проведеного  ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад  та обговорити  пріоритетні напрями роботи у навчально – виховному процесі  у закладах загальної середньої освіти, особливо щодо  підготовки та успішного проведення ДПА(ЗНО), а також  питання підвищення  фахового рівня  педагогів в рамках сертифікації.

       Вчителі української мови та літератури  детально обговорили результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури та мовних конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка. Вчителі зарубіжної літератури  працювали над  формами та методами  щодо формування літературної компетентності на уроках зарубіжної літератури, а вчителі біології, хімії, географії, інформатики, математики  та фізики  розв’язували олімпіадні завдання. Над вивченням форм та методів  роботи формування комунікативної  компетенції  молодших школярів в умовах Нової української школи працювали вчителі 2-х і 3-х класів.

     10 січня, Методична студія продовжила свою роботу. Відбулось засідання районних методичних об’єднань 1-х та 4-х класів на тему «Сучасні тенденції удосконалення процесу навчання в умовах модернізації та реформування  початкової освіти».

« повернутися до списку новин