Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Побачив? Прибери!

Переглядів: 373

   З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді , Всеукраїнський молодіжний рух « Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Lets Do it, World» , що об’єднують 20 мільйонів активістів у 180 країнах світу, щорічно в третю суботу вересня  виходять на прибирання у своїй країні .

    19 вересня 2020 року було оголошено проведення в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» .

     До Всеукраїнської акції  з прибирання зелених зон та благоустрою територій із дотриманням норм карантинних обмежень долучились учні, педагогічні працівники 19 закладів загальної середньої освіти Тростянеччини. Цьому передувала  організаційна соціально-інформаційна кампанія, оголошена у серпні – вересні 2020 року «Побачив ? Прибери ! ».

   Учасники акції прибирали шкільні території, ігрові та спортивні  майданчики, прилеглі території паркових зон, упорядковували квітники, збирали опале листя, провели збір насіння однорічних квітників.

    Від участі у даній акції у виграші залишилися всі учасники, адже  народне прислів’я як ніколи актуально: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

     

      Світлана Лещенко, завідувач комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»« повернутися до списку новин