Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянеччина знову поминає своїх героїв

Переглядів: 118

Сьогодні, 11 лютого 2020 року, виповнюється 5 років, як  трагічно обірвалося життя, рядового Миколи Мельника. Голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко взяли участь  у траурному мітингу , що пройшов на сільському кладовищі. 

 Микола Мельник народився та проживав у селі Цибулівка Тростянецького району. Захищаючи свободу та незалежність держави, боєць підірвався на міні в районі м. Дебальцеве Донецької області.

Солдат  Микола Мельник 1982 року народження був мобілізований  до війська  у серпні 2014 року.

Коли  у селі Цибулівка  діяло агроформування, Микола  Васильович працював  механізатором, потім слюсарем. Коли господарство ліквідувалось  разом із братом працював  на будівництві у м. Київ.

 Коля Мельник  нікого в житті не образив. Допомагав усім, хто просив у нього допомоги.  Ходив до місцевого  храму на служби. Важко працював, бо сім’я жила не у великому достатку. Мобілізацію сприйняв за належне, і без сумніву пішов служити у саме пекло. Але додому  повернувся не до своєї домівки, а на сільський цвинтар.Вічна память героям, які віддали своє життя за Україну.

Велике горе  прийшло у сім’ю, село, район. Всі ми оплакували загибель  нашого Героя. Пам'ять про захисника України вічно житиме в наших серцях.

Пам’ятаймо тростянчани нашого земляка, який віддав своє життя за мирне життя народу України.« повернутися до списку новин