Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відповідальна пора у випускників шкіл району

Переглядів: 202

      Нещодавно відлунав  останній дзвінок  для  школярів району,  останнім він став для випускників СЗШ  2018-2019 навчальних років. 

       У 20-х  закладах загальної середньої освіти району цього року випускаються 99 одинадцятикласників, з них претендують на вручення золотих та срібних медалей  8 випускників .

      Під час проведення ДПА у формі ЗНО одинадцятикласники обрали наступні предмети : математику - 46 учнів, українську мову – 96 учнів , англійську мову -5 учнів, фізику -10 учнів, історію України – 67 учнів , біологію  - 41 учень, географію – 23 учні. 

       Відділом освіти забезпечено підвіз випускників до пунктів тестування шкільними автобусами у супроводі відповідальних осіб.

      188 дев’ятикласників у цьому році  отримуватимуть  свідоцтва про базову освіту, з них 7 претендують на свідоцтво з відзнакою. Учні 9 класів здавали ДПА з української мови, математики та предмет за вибором  (географія, правознавство, англійська мова, біологія, українська література).

       13.06.2019 року був останній день здачі  ДПА у 9-тих  класах,  а сьогодні  14 червня відбудеться урочисте вручення свідоцтв про базову освіту. Хтось продовжить навчання  у 10- му класі,  а для інших це буде фініш у шкільного життя – вони підуть здобувати професію у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

       Районна рада бажає успіхів нашим випускникам!« повернутися до списку новин