Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У РАЙОННІЙ РАДІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ.

Переглядів: 313

   Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. У цьому році свято припало на 16 травня.

     День вишиванки – світле, емоційно піднесене свято, що покликане популяризувати українську культуру, традиції, і не має ніякого політичного підґрунтя. Якщо у 2006 році лише кілька студентів одягли вишиванки, то нині це свято дійсно стало міжнародним. Українців рознесло по всьому світу, але вони не забувають своєї батьківщини, шанують національні традиції, тому із задоволенням одягають вишиту сорочку у цей день.

    У Тростянецькому районі День вишиванки відзначають у трудових колективах, навчальних закладах, а також жителі громад одягають національний одяг, бо це гарно, модно.

     16 травня відбулась сесія районної ради, і багато депутатів із власної ініціативи прийшли на пленарне засідання у вишитих сорочках, створивши атмосферу свята.  

«Перший і основний секрет популярності у неймовірній красі вишиванки. Величезна кількість орнаментів, малюнків з усіх регіонів України роблять вишиванку неперевершеною. Українська сорочка отримує належну данину поваги до традицій та історії українського народу»,- зазначила голова районної ради Людмила Скапровська, дякуючи колегам за відзначення Дня вишиванки.« повернутися до списку новин