Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Нарада з питань соціального страхування

Переглядів: 489

08 червня 2017 року У Тростянецькому районі відбувся семінар з головними бухгалтерами, бухгалтерами по заробітній платі, головами та членами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ та організацій. Організаторами даного заходу стало Вінницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Розпочала роботу семінару Савченко Тетяна Олександрівна – директор Тростянецької районної виконавчої дирекції Вінницького відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, у своєму виступі проаналізувала основні досягнення фонду та проблеми, які виникають  в процесі роботи та шляхи їх вирішення.

Про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення, про роботу комісії з соціального страхування, про зміни в законодавстві щодо соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ознайомила присутніх Палій Ірина Миколаївна – начальник сектору надання матеріального забезпечення Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Також було розглянуто ряд питань, що стосуються порядку видачі і заповнення листків непрацездатності, основних аспектів проведення експертизи тимчасової втрати працездатності в закладах охорони здоров’я.

Враховуючи, що розпочалась пора літніх відпусток, фахівець із області доповіла про порядок забезпечення застрахованих осіб путівками на лікування в реабілітаційних  відділеннях санаторно-курортних закладів.

Семінар пройшов жваво та конструктивно.

« повернутися до списку новин