Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ГОЛОВИ РАЙОННИХ РАД ВІННИЧЧИНИ ПРАЦЮВАЛИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ.

Переглядів: 264

     Голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у роботі «круглого столу», який відбувся у Комітеті Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Темою обговорення стало питання співпраці органів місцевого самоврядування та державної влади в умовах децентралізації. На зустрічі, що відбулась у Києві 15 травня, були присутні керівники Вінницької обласної ради, представники профільного комітету, посадовці ряду міністерств, голови районних рад Вінницької області та представники обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Зустріч організована за сприяння та підтримки народного депутата Сергія Кудлаєнка, який є заступником голови комітету.

     Як зазначив голова обласної ради Анатолій Олійник, в умовах реформи децентралізації виникає чимало злободенних питань та проблем, вирішення яких має допомогти, а не шкодити розвитку громад. Вирішувати їх потрібно у постійному діалозі. «Це не простий діалог, але без нього рухатись вперед не можливо», - додав Сергій Кудлаєнко.

     У ході зустрічі обговорено питання реформи освіти, зокрема функціонування малокомплектних сільських шкіл, планування бюджетного процесу, функціонування органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації. Бурхливе обговорення велось по проблемних питаннях реформування охорони здоров»я, а це: завершення реформи на первинному рівні та реформування вторинного та третинного рівнів, функціонування структур охорони здоров»я у сільській місцевості, формування методики розрахунку медичних послуг, тощо. На поставлені питання відповідали посадові особи міністерств освіти та науки, охорони здоров»я, фінансів, регіонального розвитку.

     Метою таких зустрічей представників місцевої влади та органів центральної виконавчої влади є пошук ефективного вирішення проблемних питань з подальшим втіленням їх у життя.« повернутися до списку новин