Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Інклюзивно ресурсний центр в дії

Переглядів: 160

Уже другий рік, як у районі створено комунальну установу «Інклюзивно – ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області.  Рік роботи центру показав необхідність такого закладу, адже проведення комплексної оцінки та визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій  щодо освітньої програми надання психолого – педагогічних та корекційно – розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини може здійснюватись тільки фахівцями.  Результати комплексної  оцінки спеціалісти зазначають у висновку.

 Так, станом на сьогодні, центром прийнято 130 заяв від батьків щодо здійснення комплексної оцінки розвитку дитини та видано 125 висновків про комплексну психолого – педагогічну оцінку розвитку дитини.

 Під час проведення  комплексної фахівці центру створюють атмосферу довіри та доброзичливості, враховуючи фізичний та емоційний стан дитини, індивідуальні особливості її розвитку, вік, місце проживання, мову спілкування.

 Для кожної дитини з особливими освітніми потребами розробляється індивідуальна програма розвитку та індивідуальний навчальний план. Успішність дитини визначається на основі наявності прогресу у розвитку та навчанні.

« повернутися до списку новин