Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Прогрес іде у сільську медицину.

Переглядів: 134

    Відрадно, що у сільську медицину іде прогрес. Сільська телемедицина – це реальність сьогоднішнього дня. Тростянецький район перший в області отримав обладнання для телемедицини. Використовуватись воно буде спеціалістами  КНП «Тростянецький районний центр первинної медико- санітарної допомоги». До комплекту обладнання входить планшет, мобільний кардіограф, портативний пульсоксиметр, електронний термометр, дерматоскоп. Вартість його складає 110 тис.грн.

 Телемедицина передбачає онлайн консультації, при потребі, із спеціалістами вторинного та третинного рівнів щодо встановлення діагнозу та лікування хворих. З цією метою за телемедициною будуть закріпленні певні лікарні та фахівці , з якими консультуватимуться сімейні лікарі. Як зазначає головний лікар   КНП «Тростянецький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Володимир Пересунько: «Те, що залежить від нас – навчити сімейних лікарів користуватися обладнанням, ми виконаємо. Вже замовили спеціалістів від виробника для проведення навчань».

   Розпочне свою роботу телемедицина у квітні. У кожній лікарській амбулаторії підключено інтернет, що є необхідною умовою її роботи. Телемедицина є ще одним важливим кроком для того, щоб на первинному рівні вирішувалось 80 % проблем зі здоров»ям людей, як це є у розвинутих країнах.« повернутися до списку новин