Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Посадовці місцевого самоврядування обговорили проблемні питання.

Переглядів: 280

     11 квітня у залі засідань районної ради відбулась нарада  - семінар із посадовими особами місцевого самоврядування, яку провела голова районної ради Людмила Скапровська. У роботі наради взяли участь голова Тростянецької РДА Леонід Лобань, сільські голови, головні бухгалтери та землевпорядники місцевих рад,  районні ЗМІ. 

    Про основні напрямки бюджетної політики Тростянецького району у 2019 році проінформувала присутніх виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації  Галина Хриплива. Варто зазначити, що всі сільські та районний бюджет за І квартал 2019 року виконаний по доходах. Велику увагу було приділено співпраці бюджетів через міжбюджетні трансфери, що допомагає вирішити ряд актуальних проблем у галузі освіти, охорони здоров’я району.

      У форматі дискусії обговорювалось питання  стану використання земель, що знаходяться під господарськими будівлями та спорудами,  у якій  взяли участь  сільські голови, Крилик Юрій Олександрович – начальник  управління агропромислового та економічного  розвитку РДА, Усенко Яна Михайлівна  - начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Вінницької області,   Шнирук Віталій Іванович – головний державний ревізор- інспектор Тростянецького управління  ГУ ДФС у Вінницькій області. Голова районної ради ознайомила присутніх із проведеним аналізом стану використання цієї категорії земель, який показав, що великий від соток земель використовується без договорів оренди, а орендована плата згідно укладених договорів надзвичайно строката, що в свою чергу, негативно впливає на дохідну частину сільських бюджетів. У результаті обговорення  було прийнято рішення, що  вирішення  даного питання буде проводитися  спільними зусиллями.

    Про проведення  в територіальних громадах робіт з благоустрою населених пунктів проінформував присутніх завідувач сектору з питань житлово – комунального господарства та інфраструктури  райдержадміністрації  Михайло Оліянчук. Голова районної райдержадміністрації закликав усіх небайдужих приєднатися до акції , яку проводить громадська організація 14 квітня, по очищенню узбережжя річки Південний Буг від побутового сміття.

    Підсумки наради підвела Людмила Скапровська.« повернутися до списку новин