Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні керівники територіальних громад, депутати всіх рівнів, посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники комунальних закладів, установ, організацій, керівники підприємств, організацій, агроформувань району!

Переглядів: 537

Дорогі жителі Тростянецького району!

Прийміть найщиріші вітання  від  Тростянецької районної ради з Новим 2018 роком та наступаючим Різдвом Христовим!   

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік  прожитий не дарма, хочаі був надзвичайно важкий -  рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкритів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Нехай прийдешні свята подарують Вам почуття світлої радості та щастя. Нехай з першою колядкою увійдуть у Вашу оселю гаразди й достаток, у родину – мир ,  злагода. Благословенним хай буде кожен день, а Новий рік  щедрий на цікаві плани та творчі успіхи.

Довгоочікуваний мир на українську землю так і не прийшов; сотні наших воїнів поклали своє життя за незалежність і цілісність України. Ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом.

Нехай рік прийдешній принесе Вам достаток, обдарує щедрою долею, міцним здоровям і щастям!

Бажаємо Вам, щоб Новий рік став для Вас і Ваших рідних роком добрих перемін, а для  народу України – роком миру, спокою,  зміцнення та процвітання!

З повагою  Голова районної ради                              Людмила СКАПРОВСЬКА« повернутися до списку новин