Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

20 березня відбулась кущова нарада з питань благоустрою, сортування та переробки твердих побутових відходів, ремонту доріг та створення умов для комфортного користування об’єктами інфраструктури людям з інвалідністю.

Переглядів: 426

            20 березня заступник голови Тростянецької районної ради Іван Повидало прийняв участь у кущовій нараді з питань  благоустрою, сортування та переробки твердих побутових відходів, ремонту доріг та створення умов для комфортного користування об’єктами інфраструктури людям з інвалідністю. В залі засідань районної ради були присутні голови райдержадміністрацій  Бершадського, Теплицького, Чечельницького, Тростянецького районів та відповідальні працівники Ладижинської міськради. Провів нараду заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник.

         Головуючий акцентував увагу на виконанні розпорядження голови облдержадміністрації від 21 лютого 2018 року №142 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області», заслухав керівників районів та представників територіальних громад стосовно перспектив вирішення  питання сортування та переробки сміття, яке терміново необхідно вирішувати в даному регіоні, та будівництва сміттєпереробного комплексу для потреб південно-східної частини нашої області.

        Іншим проблемним питанням для всієї області є стан автомобільних доріг. Після зими певні ділянки доріг знаходяться у аварійному стані і потребують ремонту. Держава на ці цілі виділила Вінницькій області 623 млн.грн. субвенції, на кожний район  та міста обласного підпорядкування надійде близько 8 млн.грн. Сума коштів буде залежати від відсотка співфінансування з місцевих бюджетів.

« повернутися до списку новин