Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вітання з нагоди свята Світлого Христового Воскресіння!!!

Переглядів: 147

Шановні жителі Тростянеччини! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  найурочистішого християнського свята – Світлого Христового Воскресіння

       У цей весняний день премудрості та ласки Господньої, ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми – не самотні на цьому світі, бо з нами – Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.  

         Великдень приходить до нас, аби поєднати людей, наповнити їхні серця милосердям, добром й радістю. Воскресіння Христове нагадує нам про духовне відродження, яке так потрібне всій українській нації. Це свято спонукає кожного, хто вірує, по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще ? бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

       Нехай же благодатна звісточка Про Воскресіння Сина Божого навідається у кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя. Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував мир, здоров’я, злагоду та достаток.

      Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли стануть щирими та добрими, нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

     У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» зичу, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

З повагою

Голова районної ради                  Людмила Скапровська

« повернутися до списку новин