Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянецькій музичній школі 50!

Переглядів: 471

        

Саме тоді, наприкінці шістдесятих,   у Тростянці з’явилася для всіх закоханих  у музику людей – Тростянецька музична школа. Ця подія була  справжнім святом для юних тростянчан, їх батьків , усіх жителів селища та району. Відкриття музичного закладу сприяло розвитку естетичного виховання дітей, аматорських колективів та пропаганди музичного мистецтва.

       З перших років існування музична школа стала важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва , виховання та навчання обдарованих дітей і творчої молоді.

       Понад 17 років  колектив школи очолює Савченко Микола Іванович , який творчо ставиться до своєї роботи, людина вимоглива до себе і до підлеглих. Сам має музичну освіту. У школі працює дружній колектив справжніх професіоналів, є викладачі з сольного співу, фортепіано, акордеону, скрипки, гітари.  За роки роботи зі стін школи вийшли сотні випускників, чимало з яких продовжили навчання у музичних навчальних закладах. Серед вихованців Тростянецької школи – лауреати різноманітних обласних, всеукраїнських конкурсів, артисти оркестрів, викладачі вищих музичних закладів.

        Приємно, що і сьогодні музична школа дихає на повні груди, крокує вперед до нових звершень. У школі безліч талантів. Звісно, що не всім вихованцям торований шлях у велику музику, але педагоги горді з того, що багато їх учнів присвятили свій життєвий шлях саме цьому прекрасному виду  мистецтва, і є окрасою творчих колективів. Та ким би не стали їхні вихованці - підприємцями, лікарями, юристами – світ музики, в якому вони проводять дитячі роки, без сумніву, назавжди залишить у їхніх серцях любов до прекрасного.

        Голова районної ради Людмила Скапровська та голова райдержадміністрації Леонід Лобань привітали учнів та педагогів з ювілеєм , нагородили Почесною грамотою кращих працівників та вручили преміальний сертифікат для покращення матеріальної бази закладу.« повернутися до списку новин