Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

22 жовтня відбулось засідання президії Тростянецької районної ради.

Переглядів: 354

Голова районної ради Скапровська Л.В. ознайомила членів президії з проектом порядку денного 25 чергової сесії районної ради 7 скликання. Вона детально зупинилася на кожному питанні проекту порядку денного, охарактеризувала їх, ознайомила з усіма поданими документами до кожного питання. Члени президії обговорили проекти рішень.

У зв’язку з гострою необхідністю було прийнято рішення рекомендувати голові районної ради скликати позачергову 26 сесію районної ради 7 скликання, та винесено наступні питання:

  • Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької об’єднаної територіальної громади.
  • Про надання згоди на прийняття в комунальну власність нерухомого майна.
  • Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту смт Тростянець на території Тростянецького району Вінницької області.

З проектами рішень, які будуть розглядатися на 25 та 26 сесіях районної ради 7 скликання, можна ознайомитись у розділі «Проекти рішень до чергової сесії» на  сайті Тростянецької районної ради.« повернутися до списку новин