Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ПРЕДСТАВНИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІННИЧЧИНИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

Переглядів: 608

        

Голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська взяла участь у круглому столі, що відбувся 15 травня у Верховній Раді. Темою для обговорення стало питання про шляхи удосконалення районного рівня адміністративно- територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади.

         Голови районних рад Вінницької області на чолі з головою обласної ради Анатолієм Олійником перебувають нині у Києві, де проходять відповідні наради по питанню реформування місцевих органів влади та розвитку місцевого самоврядування. Самоврядці Вінниччини мають на меті підняти перед народними депутатами, профільними міністерствами питання щодо механізму створення госпітальних та освітніх округів та їх подальшого функціонування, удосконалення системи адміністративних послуг, повноважень органів місцевого самоврядування.

      Напрацьовані пропозиції, що стануть результатом цих зустрічей, мають бути враховані законодавчими органами під час підготовки законопроектів із обговорюваних питань.« повернутися до списку новин