Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні працівники сільського господарства району, переробної галузі, ветерани галузі!

Переглядів: 141

        Прийміть найтепліші вітання від депутатського корпусу Тростянецької районної ради та виконавчого апарату  з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

        Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

        В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашим зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

        Ваші працьовиті руки, природна мудрість,  багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

       Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. 

      Щастя і добра вам, шановні  трудівники!

« повернутися до списку новин