Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ободівські спортсмени – найсильніші!

Переглядів: 502

 

        Ободівська школа з вільної боротьби  славиться за межами області дуже давно. Тут працюють ентузіасти своєї справи.  З весни 2017 року спортивна школа  прийнята у комунальну власність Ободівської територіальної громади.  Громада села  підтримує  заклад ,у перспективних планах  є місце подальшого розвитку  даного виду спорту.

         Нещодавно у спортивному комплексі  Ободівської ДЮСШ  були проведені  обласні змагання з вільної боротьби  серед юнаків  та дівчат 2003 -2006 років народження.  У змаганнях  приймали участь  167 учасників. Найбільше спортсменів було представлено із Вінниці (три команди),Піщанки,Крижополя,Тульчина, Хмельника, Бару. Наша збірна,як завжди ,була найсильнішою  і отримала  перемогу в чемпіонаті області з великим відривом  від інших.

         У школі створені добрі умови для занять юних спортсменів. Зручна роздягальня,яку тренери з батьками  облаштували два роки тому,у цьому році капітально відремонтовані  душова і туалет,завдяки виграному конкурсу,а в спортивних залах тепло.

         В Ободівську школу із задоволенням біжать  діти зі всіх сімей, а це заслуга  Миколи Мулька,який працює у закладі  вже сорок років і двадцять з них  - директором,та тренерського колективу. Спортивна  школа -   це дім для багатьох дітей ,особливо  для тих, кому  з якихось причин  з батьками живеться  некомфортно. І тоді  тренер –  і наставник ,і тато з мамою.« повернутися до списку новин