Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Турбота про людей - одне із першочергових завдань районної ради

Переглядів: 46

  Серед усіх напрямків діяльності районної ради особливе місцевідведено організації розгляду звернень громадян її керівництвом.Звернення є важливою формою зв’язку між радою і громадою.

   Всі питання, які надходили протягом 2020 рокуна розгляд у районну раду, вирішувались у межах компетенції або надавались обґрунтовані роз’яснення. Особисті прийоми громадян протягомпоточного року здійснювалися керівництвом районної ради відповідно до графіка, затвердженого розпорядженням голови районної ради. Незважаючи на те, що починаючи з березня місяця, всі заклади, установи, організації та підприємства району працювали і працюють в умовах карантину, звернення, які надходили до районної ради були розглянуті у терміни, що передбачені чинним законодавством, їх заявники були вчасно проінформовані про наслідки розгляду.

  Станом на 1 листопада 2020 року особлива увага приділялась переважно незахищеним верствам населення. Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами району порушувались проблеми різної тематики,але домінуючими єі залишаютьсяпитаннясоціального захисту населення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, перерахування пенсії,забезпечення соціальних виплат та допомог.

  Для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам району (246 чол.), які звернулися до районної ради з початку поточного року керівництвом та депутатами районної ради було розглянуто та виплачено із фонду депутатів районної ради коштів  у сумі 70,0 тис.грн. Учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей ( 9 чол.) виплачена матеріальна допомога у сумі 70,0 тис. грн. У Тростянецькому районі діє  районна Програма «Турбота», яка була прийнята районною радою на 18 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2017 року. На виконання її заходів   станом на 1 листопада поточного року із районного бюджету 34  важкохворим громадянам, які проживають у населених пунктах  району, виплачена одноразова матеріальна допомога у сумі 84,0 тис.грн. Також матеріальну допомогу найбільш незахищеним верствам населення та важкохворим громадянам району надавали депутати Вінницької обласної  Ради Геннадій Мазур, Ігор Хміль.

 

 

« повернутися до списку новин