Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Волонтери Тростянеччини знову вирушили у зону АТО.

Переглядів: 447

Сьогодні знову наші волонтери вирушили у зону АТО. Ініціатором поїздки став депутат обласної Ради - тростянчанин Геннадій Мазур. Наші волонтери везуть воїнам святкові подарунки до Великодня.

 До збору допомоги долучилися жителі із багатьох громад району. Велику кількість продуктів харчування зібрала Будянська сільська рада, де організацією всієї роботи займався сільський голова Комаров Олександр. Як завжди активно спрацювали «жіночі сотні» Любові Пильної та Катерини Ковтун із Ободівки, Юлії Соліної із Капустян, Ніни Марчук із Великої Стратіївки, які напекли та наварили домашніх страв для наших захисників. Сільські та селищна ради підготували іменні передачі для своїх односельців. Приєдналися до акції місцеві підприємства ПРаТ «Вінницький бройлер» (директор Ігор Лещенко) та ТОВ «Тростянецьхліб» (директор Ігор Савченко). Приватний підприємець Таїсія Мазур надала медикаментів для 59 військового шпиталю. Мазур Геннадій Федорович взяв на себе витрати на оплату транспортних послуг та закупив чималу кількість продуктів харчування, засобів гігієни.

Поїхали цього разу на схід Геннадій Мазур, Анатолій Савченко, Володимир Балюк, Олег Сандуляк. Волонтери доставлять тростянецькі подарунки у місця дислокації наших воїнів у Луганській області.« повернутися до списку новин