Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У Четвертинівській громаді реалізували новий проект

Переглядів: 230

   Гарна подія зібрала у селі Четвертинівка  керівників району, представників місцевого бізнесу та громади – відбулося урочисте відкриття котельні після проведеної реконструкції. У комунальній власності села функціонувала котельня, яка забезпечувала теплом соціальні заклади. Але устаткування потребувало модернізації. За словами сільського голови Олександра Макуха, сільська рада, проаналізувавши ситуацію, прийшла  до висновку про необхідність придбання нового котла, який буде працювати на твердому паливі, аніж постійно ремонтувати старі котли – газовий, електричний, виробництво тепла на яких є дуже затратним процесом. З цією метою підготували проект, з яким взяли участь у обласному конкурсі, та отримали перемогу.

Бюджет проекту склав 300,0 тис.грн., із яких 100,0 тис.грн  надала сільська рада, 90,0 тисяч – обласний бюджет, 15,0 тисяч  - районний бюджет, 85,0 тисяч – птахофабрика «Вінницький бройлер». Завдяки цим коштам придбано котел, що працюватиме на палетах і дровах, та побудовано 80 метрів  нової теплотраси. Адміністрація філії «Внутрішньогосподарський комплекс  з виробництва кормів», що входить  до агроіндустріального холдингу МХП, виділила благодійно 35 тонн палет.

« Для соціальної сфери села – це надзвичайно вагомий проект. Встановлений новий котел і збудована теплотраса  дадуть  змогу забезпечити теплом дитячий садок, лікарську амбулаторію, адмінприміщення та максимально  ефективно витрачати енергоресурси і бюджетні кошти» , - зазначила у своєму виступі голова районної ради Людмила Скапровська.

Варто  сказати, що Четвертинівка є зразком економічного та соціального розвитку. У селі щороку реалізуються великі проекти для покращення життя громади. І все це завдяки спільній турботі сільської ради та місцевих підприємств – СТОВ ім.Б.Хмельницького та птахофабрики «Вінницький бройлер».

 « повернутися до списку новин