Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У територіальних громадах району продовжуються збори громадян за місцем проживання. 14 березня сходи відбулися у Ілляшівській та Новоободівській територіальних громадах.

Переглядів: 467

         

У територіальних  громадах району продовжуються збори громадян за місцем проживання. 14 березня сходи відбулися у Ілляшівській та Новоободівській територіальних громадах. Участь у зборах у селі Ілляшівка взяла голова районної ради Людмила Скапровська. Також на зустріч із жителями села приїхали представники районних служб. Цього року схід громадян проходив у капітально відремонтованому будинку культури,  який понад десятиліття не працював. Люди мали змогу поставити конкретні запитання та отримати кваліфіковану відповідь. Жителів громади хвилюють питання ремонту сільських доріг, нарахування субсидій та пенсій. Зокрема щодо перерахунку пенсій, то селянам надзвичайно боляче, що пропрацювавши все життя у сільському господарстві,  мають найменші виплати.

   У Новій Ободівці на зборах був присутній заступник голови районної ради Іван Повидало. Сільський голова Ніна Мороз прозвітувала про свою роботу та діяльність ради за 2017 рік. Бюджет рада за минулий рік перевиконано, що дало змогу не лише забезпечити функціонування закладів на належному рівні, а й здійснювати капітальні видатки.

       Пріоритетними завданнями сільський голова і депутати поставили благоустрій сіл громади. У минулому році  придбали новий автомобіль для вивозу побутових відходів,  закуплено контейнери для роздільного збору сміття, облаштовуються майданчики для встановлення контейнерів. Ця робота інтенсивно буде продовжуватись у нинішньому році.

         Жителів громади як і більшість населення турбують соціальні питання – субсидії, пенсії, тарифи на газ електрику, зокрема піднято питання щодо можливості виробництва та реалізації «соціального хліба» для сільських пенсіонерів. Спеціалісти районних служб надавали відповідні роз’яснення на поставлені запитання.« повернутися до списку новин