Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Районні програми допомагають у вирішенні соціальних проблем жителів району.

Переглядів: 289

Районна рада проявляє особливу увагу до питань соціального захисту населення району. Саме для вирішення проблемних соціальних питань на сесії ради затверджено довгострокові програми – це районна програма «Турбота» та Програма соціального захисту окремих категорій населення, що перебувають у складних життєвих обставинах . Нерідко у житті людей виникають негаразди, коли потрібна допомога, і завдяки дії цих програм є змога виділити матеіральну підтримку тим, хто її потребує.

Районною радою затверджено відповідний  Порядок, що передбачає  надання матеріальної допомоги у різнопланових життєвих ситуаціях. Найчастіше звертаються жителі району, що потребують  лікування. Спеціально створена комісія на засіданнях розглядає подані клопотання та призначає виплати.

Також постійно надається допомога учасникам АТО, що проходять службу чи вже демобілізовані, сім'ям загиблих захисників, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З метою надання матеріальної допомоги також створений депутатський фонд, із якого депутати районної ради мають змогу виділити кошти на звернення громадян.

20 листопада відбулось чергове засідання комісії, яка розглянула заяви жителів району та прийняла рішення про виплату грошової допомоги.

 « повернутися до списку новин