Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Громадськість району вшанувала пам'ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів до Меморіалу пам’яті на центральній площі Тростянця.

Переглядів: 251

       22 червня- день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. У нашій державі встановлено 22 червня як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, їх подвигу та жертовності.
     З нагоди цієї трагічної дати у Тростянецькому районі  сьогодні відбулись пам’ятні заходи. Керівництво району, спільно з ветеранами та громадськістю вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу.

     Друга світова війна жорстоко пройшлась по  українській землі  смертельним смерчем обох тоталітарних режимів,  руйнуючи все на своєму шляху. Усім відомі злочини нацистів на окупованих територіях України.  Саме тому 22 червня – це день скорботи та болю, день жалоби та спонукання  черговий раз задуматись про долю наших нинішніх та прийдешніх поколінь, про відповідальність кожного з нас за прийняття рішень. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацистського та комуністичного тоталітаризму.  Адже життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

   Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Тому маємо пам’ятати.

   Ми прагнемо уникнути повторення подібного віроломства і насильства. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

« повернутися до списку новин