Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

За інформацією , яка була надана керівництвом комунального некомерційного підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулися зміни у процедурі вибору сімейного лікаря:

Переглядів: 328

За інформацією , яка була надана керівництвом  комунального некомерційного підприємства  «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  відбулися зміни у  процедурі вибору сімейного лікаря:

Робити копії документів тепер не потрібно

     - Для підпису декларації з лікарем беріть з собою лише 2 документи:

той що посвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження для дитини).

та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (раніше він мав назву ІПН - індивідуальний податковий номер).

Якщо не маєте такого документа через релігійні переконання і про це є відмітка у паспорті, він не потрібен.

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги  більше не зобов’язані зберігати або робити копії документів. У них лишається лише 1 примірник декларації, який ви підписали.

      - Невідкладна допомога гарантована навіть без декларації з лікарем

Обрати лікаря та підписати декларацію має кожен. Так держава зможе гарантувати кожному надання повного пакета послуг первинної медичної допомоги. Проте якщо людина знаходиться у невідкладному стані (зокрема дуже висока температура, підвищений тиск, загострення хронічних хвороб), їй не можуть відмовити у наданні безоплатної допомоги на первиному рівні на підставі того, що в неї немає декларації.

      Всім, хто ще не підписав декларацію у Вас є  достатньо часу оформити відносини з вашим лікарем під час найближчого візиту.« повернутися до списку новин