Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Працює обласний штаб.

Переглядів: 147

       

  У Вінницькій області створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Начальником штабу призначено директора державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», головного санітарного лікаря Вінницької області Валентину Зайцеву. Також керівником робіт з наслідків надзвичайної ситуації на Вінниччині призначено першого заступника голови ОДА Сергія Здітковецького.

      Штаб працює у цілодобовому режимі. Щоденно збільшується кількість хворих на COVID – 19. Станом на вечір 30 березня лабораторно підтверджено 32 випадки хворих у Вінницькій області. Жодного хворого у Тростянецькому районі не зареєстровано.

       Першочергові завдання штабу полягають у:

  • перепрофілюванні визначених медзакладів для прийому та лікування пацієнтів першої хвилі 1,2 черги з інфекцією коронавірусу;
  • забезпечення таких лікарень апаратами ШВЛ;
  • організації та функціонуванню мобільних медичних бригад, що здійснюють збір біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірус;
  • комплектування КПП на в»їздах в область та обласний центр.

       На Вінниччині визначили 10 лікарень, які першими прийматимуть хворих на коронавірус. Наразі у лікарнях області розгорнуто 524 інфекційних ліжок.

 

« повернутися до списку новин