Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась нарада з посадовими особами місцевого самоврядування.

Переглядів: 274

1

 

16 жовтня голова районної ради Людмила Скапровська провела нараду-семінар, участь у якій взяли сільські голови та секретарі рад, голова райдержадміністрації. У зв’язку із закінченням терміну повноважень органів місцевого самоврядування рад базового рівня, що пов’язано із адміністративно-територіальною реформою у державі та закінченням 7 скликання, перед посадовими особами стає ряд організаційних питань, які потребують вирішення у межах законодавства.

        Зокрема начальником архівного відділу Оксаною Діденко була надана інформація щодо архівування документів, що вироблені у процесі діяльності сільських рад, та передачі їх на державне зберігання.

         Особлива увага присутніх була націлена на питання реорганізації сільських рад у зв’язку із приєднанням та створенням об’єднаних територіальних громад, що в свою чергу передбачає передачу комунального майна, розпорядження місцевими бюджетами, скорочення працівників. З детальною інформацією по даних питаннях виступила головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Тетяна Скапровська. У процесі висвітлення питання було з’ясовано про соціальні гарантії для виборних посад, у яких закінчується термін повноважень, та для працівників у зв’язку із ліквідацією сільських рад як юридичних осіб.

         Підсумки наради підвела Людмила Скапровська, яка подякувала посадовим особам місцевого самоврядування за роботу, активну позицію, плідну співпрацю.

« повернутися до списку новин