Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ободівська територіальна громада у 2018 році розробила два проекти – "Капітальний ремонт паркової зони по вул. Соборна в с. Ободівка", та будівництво спортивного майданчика по вул. Дружби.

Переглядів: 398

   Ободівська територіальна  громада  у 2018 році розробила два проекти – "Капітальний ремонт благоустрою парку по вул. Соборна в с. Ободівка", в який включено: дитячий майданчик, фонтан, зону відпочинку із різними елементами благоустрою" та "Будівництво універсального спортивного майданчика з синтетичним покриттям по вул. Дружби, 1". Після реалізації дані  проекти об'єднані в одну просторову зону активного відпочинку та дозвілля. Орієнтовна вартість кожного проекту 1,5 млн грн. 

   На свято до ободівчан завітав  депутат Вінницької  обласної  Ради  Геннадій Мазур,  який разом з  Ободівським сільським головою  Костянтином Ременюком  презентували місцевим жителям частину реконструйованої паркової зони. 

   – Коли працюєш, однозначно є результат, за який дякують люди, – зазначив депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Завдяки спільній роботі з Ободівським сільським головою та місцевими депутатами вдалося відкрити оновлену паркову зону в селі. Люди дякують за увагу до їхньої територіальної громади. Тому ми максимально повинні працювати над розвитком сільських населених пунктів. Я переконаний, що село врятує Україну. Життєздатність сільських громад залежить від самих жителів, які мають зрозуміти та усвідомити перспективність своєї місцевості, розвивати мотивацію в односельців щодо розвитку рідного села. Саме такі активні громади у першу чергу мають отримати підтримку.« повернутися до списку новин