Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Благоустрій населених пунктів – одне з головних завдань органів місцевого самоврядування. Масштабна робота по наведенню санітарного порядку проходить у селищі та кожному селі району.

Переглядів: 482

  Благоустрій населених пунктів – одне з головних завдань органів місцевого самоврядування. Масштабна робота по наведенню санітарного порядку проходить у селищі та кожному селі району. Ініціаторами та організаторами робіт є керівники територіальних громад та місцеві ради.

    Якщо із прибиранням сміття, упорядкуванням кладовищ, парків, прилеглих територій громади справляються добре, то з ремонтом доріг стан справ не такий успішний, адже ці роботи потребують великих фінансових ресурсів.

    На території району 287 км шляхів загального користування та 397 км комунальних доріг, і більшість із них після зими, в тій чи іншій мірі, потребують ремонту. Але попри всі складнощі роботи у цьому напрямку розпочались. Протягом минулого тижня проведено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування Р-33 по вулиці Шкільній в Тростянці. Роботи профінансовані та виконані обласною службою автомобільних доріг, укладено 600 метрів цілісного асфальтового покриття.

    Також місцеві ради розпочали ямковий ремонт комунальних доріг.« повернутися до списку новин