Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

13 вересня відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тростянецької районної ради

Переглядів: 342

13 вересня  відбулося виїздне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тростянецької районної ради. В роботі Координаційної ради прийняв участь голова  районної державної адміністрації Леонід Лобань та запрошені.

Засідання проводилось на базі Глибочанської територіальної громади. На прикладі  сіл Глибочка та Скибинець  члени Координаційної ради мали можливість побачити сучасний розвиток сільської територіальної громади. Роботу Координаційної ради розпочали з ознайомлення із діяльністюості   Глибочанської ГЕС, яка функціонує із 1957 року.  Учасники наради  поклали  квіти до пам’ятника воїнам, що загинули у роки Другої світової війни та до могили Олександра Черепахи, вшанувавши  память  загиблого на Донбасі  нашого земляка.

   Далі члени Координаційної ради та усі запрошені ознайомилися з діяльністю об’єктів соціальної інфраструктури:  школою,  дитячим дошкільним закладом, ФАПом,   поштовим відділенням, сільським будинком культури. Сільський голова Валентина Горбань презентувала оновлену площу перед  будинком культури.

 Пленарна частина проводилась   у Глибочанському сільському будинку  культури.

 Про соціально -  економічний розвиток Глибочанської територіальної громади  доповіла  сільський голова  Валентина Горбань.

Про  результати роботи місцевих рад району у питанні  розбудови сільських населених пунктів та стан реалізації завдань по розвитку сільських територіальних громад району інформувала голова районної ради Людмила Скапровська, вона  детально проаналізувала проведену роботу у кожній територіальній громаді за останні два роки.  «Для забезпечення  подальшого розвитку  сільських населених пунктів пріоритетними  завданнями  є залучення  інвестицій  у сільськогосподарське виробництво  та на основі цього створення  нових робочих місць, належна  оплата праці, а також розвиток інфраструктури сіл»,  - зазначила у своєму виступі Людмила Скапровська. В обговоренні даного питання  взяв участь Сергій Тирса – директор  ПОП «Зоря» с.Глибочок, який зазначив, що співпраця між сільською радою та підприємством налагоджена на високому рівні, завжди є підтримка по кожному питанню, що стосується розвитку територіальної громади, примноження здобутків та добробуту її жителів.

Віталій Шнирук - головний державний інспектор Тростянецького  відділення Гайсинської   ОДПІ Головного управління  ДФС у Вінницькій області  інформував  про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів та резерви їх збільшення.

Усі присутні на Координаційній раді отримали позитиві емоції від побачено та почутого, а очільники територіальних громад запозичили методи та шляхи співпраці із інвесторами на своїх підвідомчих територіях.      

За результатами обговорення  прийнято відповідне рішення Координаційної ради  з питань місцевого самоврядування  при голові Тростянецької районної ради.

 « повернутися до списку новин