Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Дорогі земляки!

Переглядів: 156

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим  Новим роком та Різдвом Христовим! 

Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. 

Незабаром  у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення ми працюємо, йдемо вперед  і віримо  в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.

Сміливо відкриймо  першу сторінку календаря 2020  року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків. 

Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаємо всім тростянчанам щедрого і успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань. 

Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання благословенної Тростянецької землі та розвитку нашої Батьківщини - України. 

 З повагою

голова районної ради Людмила Скапровська

та виконавчий апарат районної ради

 « повернутися до списку новин