Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

18 вересня відбулось засідання громадської ради

Переглядів: 332

                18 вересня  відбулось засідання громадської ради, у роботі якого взяли участь голови районної ради та райдержадміністрації Людмила Скапровська і Леонід Лобань. До складу громадської ради входять представники районних осередків політичних партій та громадських організацій. На обговорення було винесено ряд питань щодо соціального захисту населення району.

       Поряд із цим члени громадської ради обговорили питання реформи децентралізації владних інституцій та перспективи об’єднаних громад у районі. По даному питанню  інформував Юрій Крилик – начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА. Зокрема він зупинився на аналізі ризиків у процесі децентралізації.

      Про соціальний захист учасників бойових дій у зоні АТО йшлося у інформації начальника управління праці та соціального захисту населення Наталії Томін. Варто зазначити, що районною радою затверджена відповідна програма , яка передбачає надання соціальної допомоги натовцям та членам їх сімей, яка виконується у повному обсязі. Обговорили також питання якості харчування дітей у дошкільних закладах та внесли пропозиції щодо його покращення. Для району залишається актуальним питання зайнято ті населенн6я. Сьогодні є цілий перелік вакантних робочих місць, але безробітних громадян часто не влаштовує заробітна плата та умови роботи.

Члени громадської ради прийняли відповідні рекомендації з обговорюваних питань, які будуть надіслані виконавцям.« повернутися до списку новин