Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась перша сесія новообраної Гайсинської районної ради восьмого скликання

Переглядів: 291

3 грудня  2020 року відбулась  перша  сесія новообраної Гайсинської районної ради восьмого скликання, яка є правонаступником Тростянецької районної ради.  

Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» Гайсинська районна рада обрана в кількості 42 депутатів від 6 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали 18 представників  політичної партії  “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”, 6 представників політичної партії  “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”,  6 представників ВО “БАТЬКІВЩИНА”,  5 представників політичної партії  «СЛУГА НАРОДУ», 4 представника політичної партії  “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”,  3 представника ПП “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

До складу Гайсинської районної ради увійшли 3 депутати жителі Тростянецького району - це Людмила Скапровська, Любов Шевчук та Андрій Тарасюк.

На посаду голови районної ради було обрано депутата від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Віталія Володимировича Савчука, заступником голови районної ради – Оксану Сергіївну Матвієнко, депутата від політичної партії «Слуга народу». Новообрані очільники районної ради подякували депутатам за високу довіру та окреслили першочергові кроки у своїй роботі та найважливіші завдання, які стоять перед районною радою у найближчій перспективі.

Депутати Гайсинської районної ради також затвердили 5 постійних комісій районної ради 8 скликання.

 « повернутися до списку новин